#1 Dlaczego warto poznać swoje talenty

PODCAST

Olga Bieniek

2021-03-30

Gdy wpadłam na pomysł stworzenia bloga i podcastu rozwojowego długo myślałam nad tym od czego powinnam zacząć... No dobra w sumie wiedziałam, że muszę zacząć od tworzenia treści ale podstawowym pytaniem było to, które treści mają być tymi pierwszymi! Zależało mi na tym aby wszystko układało się w logiczną całość, aby przynajmniej przez pierwsze pół roku kolejne poruszane przeze mnie tematy łączyły się ze sobą w mniej lub bardziej bezpośredni sposób.

Wtedy dotarło do mnie, że nie zrozumiemy się wzajemnie jeżeli moi odbiorcy nie będą wiedzieć czym są Talenty Gallupa, dlaczego są takie ważne, jak i gdzie można zrobić test Strenghts Finder, jak z talentami pracować, oraz to co najważniejsze, czyli jak przekuć swoje talenty w mocne strony. Według mnie to właśnie odkrycie i wypracowanie  mocnych stron jest podstawą do polepszania swojej produktywności, a będę powtarzać jak mantrę, że lepsza produktywność to wykonanie zaplanowanych zadań w krótszym czasie, czyli zostaje nam więcej czasu na przyjemności. 

Z tego odcinka podcastu dowiesz się więcej o samych talentach, dlatego bardzo serdecznie zapraszam Cię do jego wysłuchania.

Jeżeli zaciekawił Cię ten temat to koniecznie zajrzyj na bloga w przyszłą środę, gdzie krótko opowiem o tym czym są dojrzałe i niedojrzałe talenty oraz jak można nad swoimi talentami pracować aby dojrzały. Warto moje treści śledzić na bieżąco ponieważ w kolejnych artykułach i odcinkach będę do nich nawiązywać. 

Po wiedzę ekspercką serdecznie zapraszam na bloga Dominka Juszczyka, jest on certyfikowanym trenerem talentów Gallupa i wspaniałym źródłem wiedzy w tym temacie.

Do każdego artykułu oraz odcinka podcastu przygotowałam dla Ciebie notatki do pobrania.

Kolejno składane w całość stworzą kompaktowe źródło wiedzy na tematy, które uważam za istotne.

MIŁEGO SŁUCHANIA